Kurumsal
Esarti Fabrika

1983 yılında eskişehir de küçük bir atölyede başlayan üretimlerim serüvenimiz  2014 yılı itibari ile katlanarak sektördeki yerini almaya devam etmektedir.
Mobilya sektöründeki  gelişmeleri yakından takip eden firmamız 2014 yılında vizyonunu daha da genişleterek ;Eskişehir organize sanayi bölgesinde bulunan 20.000 m2'lik yeni üretim tesislerinde  200 e yakın çalışanı ile devam etmektedir.
Tüketici odaklı yaklaşımı ile modernlik ve kaliteden ödün vermeden üretilen mobilyalarımız ile standartlarımızı  sürekli olarak yükseltmeyi hedeflemekteyiz.
Gelişen teknoloji ile birlikte hem mobilya üretiminde hemde mobilya aksesuar sektöründeki yeniliklerin yakından takipçisi olmaktayız.

Sektördeki bu gelişmelerle birlikte kalite ve müşteri ihtiyaçlarını da ön planda tutarak ürün yelpazemizi giderek arttırmaktayız.
Ülkemizin önde gelen üretici ve ticari firmaları ile birlikte çalışarak 3 kıtada 30 'a yakın ülkeye ESARTI markasını
ulaştırmaktayız.

Ülkemizin ve ESARTI markasının her geçen gün daha çok duyulmasını isteyen firmamız 2016 yılı içerisinde faaliyetlerine 40 ülkede devam etmeyi hedeflemiştir.

Esarti Fabrika

'' Kalite ve şıklık herkezin hakkıdır ''

Evimizin ve hayatımızın vazgeçilmezi olan mobilyayı esArtı kalitesi ve şıklığı ile sizlere sunarken;
firmamıza duyulan güveni ürünlerimizde  de hissetmenizi sağlamak ve bu güven ile büyümek,gelişmek.

Esarti Fabrika

1983 yılında çıktığımız bu yolculuğunamacı;
esArtı ailesi,değerli bayilerimiz ve değerli müşterilerimiz ile beraber daha nice mutlu ailelere ulaştırmak,
dünyaya tanıtmak ve kalıcı olmaktır.

2015 İSMOB Uluslararası Mobilya Furarına Katıldık
2015 İSMOB Uluslararası Mobilya Furarına Katıldık

2015 İSMOB Uluslararası Mobilya Furarına Katılarak Eskişehir'i ve ülkemizi temsil etmenin gururunu yaşadık.

15.05.2015 Fabrika Açılışımız
15.05.2015 Fabrika Açılışımız

Eskişehir OSB 15. Caddedeki fabrikamızın açılışını gerçekleştren Sn. Harun KARACAN, ETO Başkanı Sn. Metin GÜLER Halkbankası Bölge Müdürü Sn. Ali İPEK, Değerli Dinadamlarımız ve katılımlarıyla bizi onurlandıran, Şehrimizin Değerli İş Adamlarına, yurt içinden ve yurt dışından katılan değerli bayilerimze ve tedarikçilerimize, bizzat katılamayıp çiçeklerini gönderen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz...